Ласкаво просимо!
Жовтоводський промисловий коледж Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара
?

Жовтоводський промисловий коледж Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара

Останнє оновлення сторінки 02/09/18 o 23:55
Назва ВНЗ:Жовтоводський промисловий коледж Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара
Тип ВНЗ:Коледж
Форма власності:Державна
Керівник:Директор Кочерга Віталій Григорович
Підпорядкування:Міністерство освіти і науки України
Материнський ВНЗ:Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара
Поштовий індекс:52204
Область, населений пункт:Дніпропетровська область, Жовті Води
Адреса:бульв. Свободи, 35
Телефони:+056(52)-623-11
Веб-сайт:tttp:llgvpk.dp.ual
E-mail:gvpt [ at ] ua.fm
Спеціальність Конкурс Складові конкурсного балу
Спеціальність Конкурс Складові конкурсного балу
Молодший спеціаліст (на основі БЗСО 9кл.)
Галузь: Електрична інженерія
Спеціальність: 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка
Факультет: Денне відділення
Освітня програма: Монтаж і експлуатація електроустаткування підприємств і цивільних споруд
Тип пропозиції: Основна
Зарахування на 1 курс
Термін навчання: 01.09.2018 - 30.06.2022
Ліцензійний обсяг: 30
Контракт: 10

конкурс
  1. Українська мова (іспит), k=1, балмін 4
  2. Математика (іспит), k=1, балмін 4
  3. Середній бал документа про освіту, k=1, балмін 1
    Молодший спеціаліст (на основі БЗСО 9кл.)
    Галузь: Архітектура та будівництво
    Спеціальність: 192 Будівництво та цивільна інженерія
    Факультет: Денне відділення
    Освітня програма: Будівництво та експлуатація будівель і споруд
    Тип пропозиції: Основна
    Зарахування на 1 курс
    Термін навчання: 01.09.2018 - 30.06.2022
    Ліцензійний обсяг: 30
    Контракт: 10

    конкурс
    1. Українська мова (іспит), k=1, балмін 4
    2. Математика (іспит), k=1, балмін 4
    3. Середній бал документа про освіту, k=1, балмін 1
      Молодший спеціаліст (на основі ПЗСО 11кл.)
      Галузь: Соціальні та поведінкові науки
      Спеціальність: 051 Економіка
      Факультет: Денне відділення
      Освітня програма: Економіка підприємства
      Тип пропозиції: Небюджетна
      Зарахування на 2 курс
      Термін навчання: 01.09.2018 - 30.06.2020
      Ліцензійний обсяг: 7
      Контракт: 7

      конкурс
      1. Українська мова та література (ЗНО), k=1, балмін 100
      2. Історія України (ЗНО), k=1, балмін 100
      3. Математика (ЗНО), k=1, балмін 100
      4. Середній бал документа про освіту, k=1, балмін 1
        Молодший спеціаліст (на основі ПЗСО 11кл.)
        Галузь: Механічна інженерія
        Спеціальність: 133 Галузеве машинобудування
        Факультет: Денне відділення
        Освітня програма: Технологія обробки матеріалів на верстатах і автоматичних лініях
        Тип пропозиції: Небюджетна
        Зарахування на 2 курс
        Термін навчання: 01.09.2018 - 30.06.2021
        Ліцензійний обсяг: 5
        Контракт: 5

        конкурс
        1. Українська мова та література (ЗНО), k=1, балмін 100
        2. Математика (ЗНО), k=1, балмін 100
        3. Фізика (ЗНО), k=1, балмін 100
        4. Середній бал документа про освіту, k=1, балмін 1
          Молодший спеціаліст (на основі ПЗСО 11кл.)
          Галузь: Електрична інженерія
          Спеціальність: 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка
          Факультет: Денне відділення
          Освітня програма: Монтаж і експлуатація електроустаткування підприємств і цивільних споруд
          Тип пропозиції: Небюджетна
          Зарахування на 2 курс
          Термін навчання: 01.09.2018 - 30.06.2021
          Ліцензійний обсяг: 5
          Контракт: 4

          конкурс
          1. Українська мова та література (ЗНО), k=1, балмін 100
          2. Математика (ЗНО), k=1, балмін 100
          3. Фізика (ЗНО), k=1, балмін 100
          4. Середній бал документа про освіту, k=1, балмін 1
            Молодший спеціаліст (на основі ПЗСО 11кл.)
            Галузь: Архітектура та будівництво
            Спеціальність: 192 Будівництво та цивільна інженерія
            Факультет: Денне відділення
            Освітня програма: Будівництво та експлуатація будівель і споруд
            Тип пропозиції: Небюджетна
            Зарахування на 2 курс
            Термін навчання: 01.09.2018 - 30.06.2021
            Ліцензійний обсяг: 5
            Контракт: 5

            конкурс
            1. Українська мова та література (ЗНО), k=1, балмін 100
            2. Математика (ЗНО), k=1, балмін 100
            3. Фізика (ЗНО), k=1, балмін 100
            4. Середній бал документа про освіту, k=1, балмін 1
              Молодший спеціаліст (на основі кваліфікованого робітника)
              Галузь: Соціальні та поведінкові науки
              Спеціальність: 051 Економіка
              Факультет: Денне відділення
              Освітня програма: Економіка підприємства
              Тип пропозиції: Небюджетна
              Зарахування на 2 курс
              Термін навчання: 01.09.2018 - 30.06.2020
              Ліцензійний обсяг: 7
              Контракт: 7

              конкурс
              1. Українська мова (іспит), k=1, балмін 4
              2. Фахове випробування, k=1, балмін 4
              3. Бал призерам ІІІ етапу Всеукраїнських конкурсів фахової майстерності, k=1, балмін 10
                Молодший спеціаліст (на основі кваліфікованого робітника)
                Галузь: Механічна інженерія
                Спеціальність: 133 Галузеве машинобудування
                Факультет: Денне відділення
                Освітня програма: Технологія обробки матеріалів на верстатах і автоматичних лініях
                Тип пропозиції: Небюджетна
                Зарахування на 2 курс
                Термін навчання: 01.09.2018 - 30.06.2021
                Ліцензійний обсяг: 5
                Контракт: 5

                конкурс
                1. Українська мова (іспит), k=1, балмін 4
                2. Фахове випробування, k=1, балмін 4
                3. Бал призерам ІІІ етапу Всеукраїнських конкурсів фахової майстерності, k=1, балмін 10
                  Молодший спеціаліст (на основі кваліфікованого робітника)
                  Галузь: Електрична інженерія
                  Спеціальність: 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка
                  Факультет: Денне відділення
                  Освітня програма: Монтаж і експлуатація електроустаткування підприємств і цивільних споруд
                  Тип пропозиції: Небюджетна
                  Зарахування на 2 курс
                  Термін навчання: 01.09.2018 - 30.06.2021
                  Ліцензійний обсяг: 5
                  Контракт: 5

                  конкурс
                  1. Українська мова (іспит), k=1, балмін 4
                  2. Фахове випробування, k=1, балмін 4
                  3. Бал призерам ІІІ етапу Всеукраїнських конкурсів фахової майстерності, k=1, балмін 10
                    Молодший спеціаліст (на основі кваліфікованого робітника)
                    Галузь: Архітектура та будівництво
                    Спеціальність: 192 Будівництво та цивільна інженерія
                    Факультет: Денне відділення
                    Освітня програма: Будівництво та експлуатація будівель і споруд
                    Тип пропозиції: Небюджетна
                    Зарахування на 2 курс
                    Термін навчання: 01.09.2018 - 30.06.2021
                    Ліцензійний обсяг: 5
                    Контракт: 5

                    конкурс
                    1. Українська мова (іспит), k=1, балмін 4
                    2. Фахове випробування, k=1, балмін 4
                    3. Бал призерам ІІІ етапу Всеукраїнських конкурсів фахової майстерності, k=1, балмін 10
                      Молодший спеціаліст (на основі молодшого спеціаліста)
                      Галузь: Соціальні та поведінкові науки
                      Спеціальність: 051 Економіка
                      Факультет: Денне відділення
                      Освітня програма: Економіка підприємства
                      Тип пропозиції: Небюджетна
                      Зарахування на 2 курс
                      Термін навчання: 01.09.2018 - 30.06.2020
                      Ліцензійний обсяг: 6
                      Контракт: 6

                      конкурс
                      1. Українська мова та література (іспит), k=1, балмін 100
                      2. Історія України (іспит), k=1, балмін 100
                      3. Математика (іспит), k=1, балмін 100
                      4. Середній бал документа про освіту, k=1, балмін 3
                        Молодший спеціаліст (на основі молодшого спеціаліста)
                        Галузь: Механічна інженерія
                        Спеціальність: 133 Галузеве машинобудування
                        Факультет: Денне відділення
                        Освітня програма: Технологія обробки матеріалів на верстатах і автоматичних лініях
                        Тип пропозиції: Небюджетна
                        Зарахування на 2 курс
                        Термін навчання: 01.09.2018 - 30.06.2021
                        Ліцензійний обсяг: 4
                        Контракт: 4

                        конкурс
                        1. Українська мова та література (іспит), k=1, балмін 100
                        2. Математика (іспит), k=1, балмін 100
                        3. Фізика (іспит), k=1, балмін 100
                        4. Середній бал документа про освіту, k=1, балмін 3
                          Молодший спеціаліст (на основі молодшого спеціаліста)
                          Галузь: Електрична інженерія
                          Спеціальність: 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка
                          Факультет: Денне відділення
                          Освітня програма: Монтаж і експлуатація електроустаткування підприємств і цивільних споруд
                          Тип пропозиції: Небюджетна
                          Зарахування на 2 курс
                          Термін навчання: 01.09.2018 - 30.06.2021
                          Ліцензійний обсяг: 4
                          Контракт: 4

                          конкурс
                          1. Українська мова та література (іспит), k=1, балмін 100
                          2. Математика (іспит), k=1, балмін 100
                          3. Фізика (іспит), k=1, балмін 100
                          4. Середній бал документа про освіту, k=1, балмін 3
                            Молодший спеціаліст (на основі молодшого спеціаліста)
                            Галузь: Архітектура та будівництво
                            Спеціальність: 192 Будівництво та цивільна інженерія
                            Факультет: Денне відділення
                            Освітня програма: Будівництво та експлуатація будівель і споруд
                            Тип пропозиції: Небюджетна
                            Зарахування на 2 курс
                            Термін навчання: 01.09.2018 - 30.06.2021
                            Ліцензійний обсяг: 5
                            Контракт: 5

                            конкурс
                            1. Українська мова та література (іспит), k=1, балмін 100
                            2. Математика (іспит), k=1, балмін 100
                            3. Фізика (іспит), k=1, балмін 100
                            4. Середній бал документа про освіту, k=1, балмін 3
                              Молодший спеціаліст (на основі БЗСО 9кл.)
                              Галузь: Соціальні та поведінкові науки
                              Спеціальність: 051 Економіка
                              Факультет: Денне відділення
                              Освітня програма: Економіка підприємства
                              Тип пропозиції: Основна
                              Зарахування на 1 курс
                              Термін навчання: 01.09.2018 - 30.06.2021
                              Ліцензійний обсяг: 30
                              Контракт: 20

                              конкурс
                              1. Українська мова (іспит), k=1, балмін 4
                              2. Математика (іспит), k=1, балмін 4
                              3. Середній бал документа про освіту, k=1, балмін 1
                                Молодший спеціаліст (на основі БЗСО 9кл.)
                                Галузь: Механічна інженерія
                                Спеціальність: 133 Галузеве машинобудування
                                Факультет: Денне відділення
                                Освітня програма: Технологія обробки матеріалів на верстатах і автоматичних лініях
                                Тип пропозиції: Основна
                                Зарахування на 1 курс
                                Термін навчання: 01.09.2018 - 30.06.2022
                                Ліцензійний обсяг: 30
                                Контракт: 10

                                конкурс
                                1. Українська мова (іспит), k=1, балмін 4
                                2. Математика (іспит), k=1, балмін 4
                                3. Середній бал документа про освіту, k=1, балмін 1
                                   

                                  Харківський національний університет міського господарства імені О.М.Бекетова



                                  Маєте запитання, підказки, пропозиції? Зверніться в службу підтримки системи