Інформаційна система «Конкурс»

Вступ до вищих навчальних закладів України I-IV рівнів акредитації


Посилання

  • Тут може бути ваше посилання

Функціонування та умови використання ІС «Конкурс»

ІС «Конкурс» функціонує відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України №514 від 11 червня 2008 року та вимог п.23.6 Умов прийому до вищих навчальних закладів України у 2014 році.

На сайті ІС «Конкурс» http://vstup.info відображаються виключно офіційні відомості, одержані від ДП «Інфоресурс» з Єдиної державної електронної бази з питань освіти (ЄДЕБО). Держателем (володільцем) ЄДЕБО відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 13.06.2011 № 752 є Міністерство освіти і науки України (http://www.mon.gov.ua), а розпорядником - ДП «Інфоресурс» (http://www.inforesurs.gov.ua).

ДП «Інфоресурс» забезпечує формування та функціонування Єдиної бази, а також здійснює заходи щодо збирання, реєстрації, накопичення, зберігання, адаптування, внесення змін, поновлення, використання, поширення (розповсюдження, передачі), оброблення та захисту даних, що містяться в Єдиній базі.

Спосіб отримання та збереження відомостей відповідає вимогам Закону України «Про захист персональних даних».

Дані ІС «Конкурс» відкриті для користування і не призначені для комерційного використання. Адміністратор ІС «Конкурс» не несе відповідальності за точність і достовірність даних, скопійованих із сайту ІС «Конкурс» http://vstup.info і розміщених на інших веб-ресурсах, так само як і за результати обробки цих даних іншими сторонами.

Копіювати та розміщувати дані ІС «Конкурс» без попередньої згоди можуть виключно вищі навчальні заклади України. Будь-які інші копіювання та розміщення на інших сайтах матеріалів сайту ІС «Конкурс» http://vstup.info без офіційної згоди ДП «Інфоресурс» заборонені.

Блок-схема роботи ІС «Конкурс»

© vstup.info, Міністерство освіти і науки України, ГО «Центр освітньої політики», 2014
Копіювати та розміщувати дані ІС «Конкурс» без попередньої згоди можуть виключно вищі навчальні заклади України
Будь-які інші копіювання та розміщення на інших сайтах матеріалів сайту ІС «Конкурс» http://vstup.info без офіційної згоди ДП «Інфоресурс» заборонені
ІС «Конкурс» адмініструється ГО «Центр освітньої політики» в рамках діяльності проекту міжнародної технічної допомоги
Альянс програми сприяння зовнішньому тестуванню в Україні (USETI Legacy Alliance) за підтримки Агентства з міжнародного розвитку США (USAID)
ІС «Конкурс» функціонує відповідно до Наказу МОН України № 514 від 11 червня 2008 року
Ідея розробки належить Ярославу БОЛЮБАШУ